V tomto videu jsem pro Vás připravil návod, jak v programu Thinkorswim získat aktuální a historická data opcí + součástí videa je i BACKTEST mé konkrétní opční strategie v programu Thinkorswim pomocí nástroje Thinkback.

Video obsahuje návod, jak ovládat a pracovat s aktuálními a historickými opčními daty, v rámci tohoto výborného analytického burzovního programu, pomocí kterého obchoduji akcie, futures a opce. Dále zde na konkrétním backtestu mé jednoduché strategie na opce najdete návod, jak si otestovat vaši libovolnou strategii na opce na historii dat několik let zpět.

 

Pokud se chci podrobněji podívat na vybraný trh (akcie, opce, futures), zanalyzovat jej a tuto analýzu si případně uchovat pro pozdější potřebu, používám software Thinkorswim. Jedná se o platformu, která je primárně určená k obchodování a analyzování opcí, nicméně krásně se s ní dá pracovat i v rámci akciového či futures obchodování. Já ji používám pouze k analýze obchodů, ale dá se přes ní i krásně obchodovat na SIM účtu (tzv. paper trading). Poskytuje ZDARMA historická data a aktuální data jsou zpožděná o 20min, nicméně pro analýzy a případné simulované obchodování (paper trading) je to ideální.

Návod jak se zaregistrovat a stáhnout program Thinkorswim najdete ZDE.

Thinkorswim - burzovní software ZDARMA, sim účet s kapitálem 200.000 USD

Thinkorswim registrace – burzovní software ZDARMA, sim účet s kapitálem 200.000 USD

Návod jak ovládat program Thinkorswim ZDE.

Video návod, jak analyzovat akice, opce a futures v programu Thinkorswim

Thinkorswim manual – akcie, opce, futures

Popis strategie na opce: http://burzaprokazdeho.cz/jednoducha-strategie-na-opce/

[divider style=“0″]

>>> Jste začátečník a hledáte smysluplné a hodnotné informace, jak ziskově obchodovat na burze?

>>> Nevíte jak začít ziskově obchodovat na burze a rádi byste se někam pohnuli?

Připravil jsem pro Vás online kurz obchodování na burze pro začátečníky. ZDARMA bez registrace se k němu dostaneš kliknutím na obrázek níže:

obchodovani-na-burze-kurz-pro-zacatecniky

Akcie, opce, futures – obchodování na burze