E-booky pro začátečníky ke stažení ZDARMA

 • icon
  1. E-book "Burza pro každého"

  První e-book, který jsem připravil na základě svých dosavadních zkušeností na burze. Dozvíte se v něm základní informace, jak funguje burza. Tyto informace jsou ovšem nezbytné k tom, abyste mohli začít obchodovat a vydělávat na burze.

 • icon
  2. E-book "5 rad a tipů, jak vydělávat peníze na burze"

  Druhý e-book, ve kterém Vám dám 5 rad a tipů, kterými byste se měli řídit, pokud se chcete stát úspěšnými burzovními obchodníky. Tyto rady jsem před 6 lety dostal od jednoho profesionálního obchodníka, a jakmile jsem se jimi začal řídit, moje obchodování se posunulo o obrovský krok kupředu.

Tréninková VIDEA - Jak obchodovat na burze

*** Mantra psychologie ***

 • icon
  3. E-book "25-ti bodová mantra psychologie"

  Obchodování na burze je někdy přirovnáváno ke golfu. Zde stejně jako na trzích nebojujeme s ostatními obchodníky, ale především sami se sebou. Pouze my sami, jsme si jediným soupeřem. Největším nepřítelem obchodníka je tedy on sám, jeho hlava. Psychologie při obchodování je velmi důležitá. V tomto e-booku jsou shrnuty základní psychologické předpoklady pro úspěšné zvládnutí obchodování.

Kdo jsem

Jmenuji se Petr Novák a s obchodováním na burze jsem začal poměrně brzy ve svém věku 20 let, a přestože jsem ještě poměrně mladý, troufám si říct, že praktických zkušeností z daného oboru mám na svůj věk poměrně dost. Obchodování na burze se věnuji již více něž 8 let a pořád mě neskutečně naplňuje. Je mým koníčkem, mou láskou a již 3 roky hlavním zdrojem obživy.

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji? Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Akcie a ETF obchoduji ručně a pomocí automatických obchodních systémů. Dále některé svoje strategie na akcie a ETF obchoduji pomocí opcí.