Rozhodl jsem se, že vždy každých 14 dní budu pravidelně uvádět své aktuálně otevřené pozice. V aktuálním čase, žádná minulost, pouze teď a tady. Reálné výsledky. Možná jsem si tímto krokem na sebe ušil bič, protože půjdu se svou kůži na trh. Já se toho ale nebojím. Jedná se o ojedinělou záležitost, že by někdo takto zveřejňoval pravidelně a dlouhodobě, v aktuálním čase své obchody. Dávám Vám tedy jedinečnou možnost mi nahlédnout přímo pod ruce.

Obchody zde prezentované budou generovány jedním z mých obchodních systémů. Jedná se o konzervativnější strategii z celého portfolia, které obchoduji. Strategie spekuluje pouze na nárůst ceny obchodovaného instrumentu. V rámci tohoto systému cílím na 15-20% ročně z vyhrazeného kapitálu 30 000 USD.

Jak to bude celé probíhat? Jednoduše. V rámci příspěvku na tomto blogu uvedu výsledek předchozího obchodu a následně obchod, který mám aktuálně otevřen. U každého obchodu budu uvádět, o jaký produkt se jedná, kdy jsem do pozice vstupoval, jaké množství jsem nakoupil a za jakou cenu jsem nakoupil. Potom také za každý uplynulý kvartál shrnu výsledky obchodování, abyste viděli, zda se mi daří naplňovat stanovené cíle.

Aktuálně otevřené pozice

1)

datum vstupu: 15.9.2014
instrument: XLV (Health Care Select Sector SPDR ETF)
obchodované množství: 235
vstupní cena: 63,76

2)

datum vstupu: 15.9.2014
instrument: XLF (Financial Select Sector SPDR ETF)
obchodované množství: 641
vstupní cena: 23,37