Dobrý den, moje jméno je Petr Novák a jsem autorem projektu Burza pro každého. Projekt burza pro každého se zabývá obchodováním a investováním na kapitálových trzích. Primárním bodem zájmu tohoto projektu jsou automatické obchodní systémy.

Co je to obchodní systém? Obecně… obchodní systém je základní nástroj každého ziskového investora a obchodníka. Je to soubor určitých pravidel. V případě obchodování na burze jsou to pravidla kdy a za jakých podmínek do trhu vstoupit a následně z trhu vystoupit. Automatický obchodní systém je naprogramovaný algoritmus, je to vlastně takový počítačový program, který obsahuje všechna systémová pravidla a obchoduje podle nich zcela sám, bez zásahu obchodníka. Úkolem automatického obchodního systému je zhodnocovat jeho uživateli vložený kapitál bez jakéhokoliv zásahu. Při obchodování je nejdůležitějším aspektem obchodníkova disciplína. Obchodník při samotném obchodním procesu je pod obrovským psychickým tlakem, ovlivňuje jej strach o vlastní kapitál a také chamtivost. U automatických obchodních systémů toto vše odpadá, což je vlastně jedna z jejich hlavních výhod. Další nespornou výhodou je časová nenáročnost. Jak jsem již zmínil, automatický obchodní systém obchoduje zcela bez zásahu člověka a šetří jeho čas.

V rámci projektu Burza pro každého nabízíme klientům několik automatických obchodních systémů. Tyto automatické obchodní systémy byly navrženy ve spolupráci se zahraničními profesionálními obchodníky s obrovskými zkušenostmi na burze. Vycházejí z naprosto originálních myšlenek a nápadů, a proto fungují již několik let, jsou stále funkční a mají obrovský potenciál do budoucna. V jejich vývojovém procesu prošli přísnými testy robustnosti, což zajišťuje jejich stabilitu a schopnost přizpůsobit se aktuálním tržním podmínkám. Dále jsou chráněny proti tržním kolapsům, takže v každém obchodě riskujete pouze malý zlomek obchodního účtu.

Pro větší kapitály jsme z těchto systémů sestavili portfolia. Tato portfolia jsou složena ze vzájemně se doplňujících nekorelujících automatických obchodních systémů. Byla sestavena tak, aby výrazně snížila riziko a maximální propad, ovšem nikoliv na úkor zhodnocení, které v případě našich portfolií dosahuje až 40% ročně s 3% rizikem.

Projděte si stránky projektu Burza pro každého a stáhněte si náš e-book, který Vás uvede do světa burzovního obchodování, který Vám ukáže, že burza je skutečně pro každého. Mějte se hezky