Aktuálně otevřené pozice

1)

datum vstupu: 21.4.2015
instrument: SPY (S&P 500 SPDR ETF)
obchodované množství: 3 pozice Iron Condora
vstupní cena: 203/202 – 213/214

 

Při aktuální tržní situaci, kdy se trh SPY nachází v kanálu, volím strategii Iron Condor. Jedná se o neutrální strategii, jejíž cílem je profitovat na trhu, který aktuálně nemá jasný směr. Vypisuji 3 PUT opce na striku 203 a k nim kupuji ochranné 3 PUT opce o strike níž, dále pak vypisuji 3 CALL opce na striku 213 a k nim kupuji ochranné 3 CALL opce o strike výš. Pokud trh uzavře mezi cenami 203 a 213, budu mít zisk.

spy

Za výpis PUT opcí jsem inkasoval premium 85USD a za nákup PUT opcí jsem zaplatil 75USD. Za výpis CALL opcí jsem inkasoval premium 85USD a za nákup ochranných CALL opcí jsem zaplatil 58USD. Strategie je kreditní, tzn. že při otevření inkasuji premium, v tomto případě 43USD (celkem 129USD). Dané opce expirují za 24dní. Komise jsou v tomto obchodě vzhledem ke kombinaci více opcí 13USD za jednoho condora.

IC

 

[feature_box_creator style=“1″ width=““ top_margin=““ bottom_margin=““ top_padding=““ right_padding=““ bottom_padding=““ left_padding=““ alignment=“center“ bg_color=““ bg_color_end=““ border_color=““ border_weight=““ border_radius=““ border_style=““ ]

Začínáte na burze?

Chcete se naučit obchodovat?

Chcete získat nový stabilní zdroj příjmu?

Pak je přímo pro Vás určen můj nový kurz obchodování na burze pro začátečníky!
V kurzu se naučíte vše potřebné pro Váš úspěšný start na finančních trzích.

product-design-table-white (1)

>>> ZAČÍT VYDĚLÁVAT NA BURZE <<<

[/feature_box_creator]