Před sebou máte report výsledků mého AOS (AUTOMATICKÝ OBCHODNÍ SYSTÉM) na akcie. V rámci dnešního reportu se podívám na obchodní výsledky v měsíci červenci 2017.

Pravidelní čtenáři mého blogu ví, že já tento svůj automatický obchodní systém obchoduji na vybraném portfoliu amerických akcií. Stejně jako každý měsíc v rámci mého AOS dělám tzv. benchmark (=srovnání). Důvody jsem zmiňoval již několikrát, takže pro ty nevědí, proč toto dělám, vás odkážu na své předchozí články v blogu.

Co se týče celkové nálady na amerických akciových trzích, tak tuto reprezentuje akciový index S&P500, konkrétně sleduji ETF na tento index se zkratkou #SPX. V červenci 2017 se americké akcie právě z indexu S&P500 pohybovali na svých maximech.

Můj automatický obchodní systém vychází ze směrové strategie. Konkrétně se jedná o trendfolowing obchodní systém. Když jsou trhy na maximech, vynáší nám trendfolowingové strategie? Většina samozřejmě ne. Můj automatický obchodní systém je ovšem založen na principu nákupu podhodnocených akcií v trendu.

Konkrétní výsledky, výpis z obchodní účtu ve výši 200.000EUR a výčet všech provedených obchodů můžete vidět na přiložených screenech.

AOS Zhodnocení obchodního účtu 5,4 mil Kč

AOS Realizované obchody – účet 5,4 mil Kč

Podívejte se, jak můj AOS obchodoval v předešlých měsících:

Výsledky AOS březen 2017 -2,27%

Výsledky AOS duben+květen  +3,68%

Výsledky AOS červen 2017 +4,37%

Pokud se chcete dozvědět více, jak technicky funguje a jakým způsobem můžete i Vy získat můj automatický obchodní systém, zavolejte mi na tel +420739577051.