Motivační burzovní nástěnný kalendář 2018 *****

Již několik let jsem každý rok hledal na internetu nástěnný kalendář, kterým bych si ozdobil svoji pracovnu, svůj TRADING ROOM na následující rok :-) Bohužel jsem nikdy nic nenašel a tak jsem se musel spokojit s fádními kalendáři aut, motorek a líbivých polonahých žen :-D

Navíc prakticky od začátku své tradingové kariéry sbírám různé zajímavé motivační citáty a motta týkající se obchodování na burze a tradingu. Mám jich nyní opravdu spousty a některým by rozhodně slušelo, aby byly přinejmenším napsány výraznou barvou na zeď, vytesány do kamene, vytetovány na čelo nebo na záda? Nechci aby upadly v zapomnění, chtěl bych je mít pořád na očích, chtěl bych je nějak zvěčnit.

Partnerka by mě zabila, kdybych si nechal na čelo vytetovat třeba „Trend is your friend“. Vždyť přeci jediným přítelem je mi ona :-D Navíc už mě opravdu nebaví se dívat na ty ohrané, každý rok stejné motivy kalendářů. Proto jsem se letos rozhodl vzít osud do vlastních rukou, tyto dva „nedostatky“ spojit dohromady, a problém vyřešit.

Nechal jsem si pro sebe a své přátele vyrobit MOTIVAČNÍ BURZOVNÍ NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ NA ROK 2018.

Pokud máte ten stejný problém jako já a CHTĚLI BYSTE MÍT DOMA nástěnný kalendář, kde každý den uvidíte černé na bílém, zajímavou a motivační formou, základní burzovní pravdy a předpoklady úspěšného tradingu, TAK NEZOUFEJTE. Nechal jsem vyrobit 100ks tohoto kalendáře, takže nyní máte jedinečnou šanci jej získat.

 

V kalendáři vždy každý měsíc najdete neotřelé tématické fotografie doplněné o motivační burzovní citáty, motta a moudra, která Vás každý den při pohledu na ně posunou k lepším výkonům a připomenou Vám, v čem spočívá úspěšné obchodování na burze.


  • Kalendář je formátu A3 (420 x 297 mm)
  • Je vybrán kvalitní papír o gramáži 300g
  • Kalendář je opatřen kroužkovou vazbou pro snadné pověšení na zeď
  • Zasílat jej budu v ochranném přebalu z třívrstvé lepenky pro bezpečné doručení Českou poštou

Vyplňte objednávku a do 3 dnů jej máte doma ;-)

arrow