Video rozbor 4 reálných obchodů, které jsem prezentoval v uzavřené skupině, ve které učím své studenty jak ziskově obchodovat na burze.

Jedná se o 2 obchody na akcie PNM se ztrátou a GPC se ziskem. Dále 2 obchody na opce ETFka na zlato GLD a na trhu XOM. Oba obchody jsem prezentoval ŽIVĚ v reálném čase!!!

[video_player type=“youtube“ width=“560″ height=“315″ align=“center“ margin_top=“0″ margin_bottom=“20″]aHR0cHM6Ly95b3V0dS5iZS9JU05WMVdjYXVfMA==[/video_player]

Jakým stylem obchoduji?
S obchodováním jsem začal poměrně brzy ve svém věku 20 let, a přestože jsem ještě poměrně mladý, troufám si říct, že praktických zkušeností z daného oboru mám na svůj věk poměrně dost. Obchodování na burze se věnuji již více něž 8 let a pořád mě neskutečně naplňuje. Je mým koníčkem, mou láskou a již 3 roky hlavním zdrojem obživy.

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji? Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Jedná se o nejefektivnější styl obchodování vzhledem k vynaloženému času a vydělaným penězům. Swingové obchodování totiž denně zabere zhruba 15 minut a vydělat se jím dají nemalé peníze.

Já osobně v rámci tohoto obchodního stylu cílím na roční zhodnocení 30-50%. Využívám technickou analýzu a jsem trendový obchodník. Obchoduji pouze do LONGU a mé obchody trvají pouze několik dní (v průměru 5 dní). Ztráty akceptuji, zisky nechávám růst. Nesázím vše na jednu kartu – diverzifikuji v rámci trhů. Tolik ve zkratce o mém obchodním stylu, zbytek se dozvíte, když se zapojíte projektu SWINGOVÉ OBCHODOVÁNÍ AKCIÍ NA BURZE ŽIVĚ na této adrese: http://burzaprokazdeho.cz/swingove_obchodovani_akcii/

office-820390_1920