Dnes bych rád navázal na článek z minulého týdne, kde jsem dával k dispozici své kandidáty na obchodování. Podívejme se nyní spolu na to, jak jsem postupoval při výběru konkrétních obchodů.

1. Jako první jsem si tedy vybral na základě mých vlastních kritérií pomocí filtrů na Finviz.com trhy, které jsem následně podrobil bližšímu zkoumání pomocí technické analýzy.

2. Z technické analýzy používám základní nástroje jakou jsou klouzavé průměry, indikátor RSI, swingy, trendové čáry a price action patterny 123, DT/DB, Flip. Jak tyto nástroje používám a mnoho dalšího jsem zakomponoval do svého nového online kurzu Burza pro každého od A do Z.

3. Toto všechno jsem udělal přes víkend, kdy byla burza zavřená. Měl jsem tedy čas si vše promyslet a pečlivě vybrat vhodné adepty. I tak mi ale celé proces výběru nezabral ani hodinku. Obchodní kandidáty si vždy hodnotím, podle toho jak se mi situace na nich líbí a na základě tohoto „ratingu“ si je rozděluji do skupin a postupuji od nejhezčích po ty méně hezké :-)

4. Se zvolenými trhy jsem následně během týdne pracoval podle toho, jak se situace vyvíjela. Vždy jsem čekal, až co trh skutečně udělá, čekal jsem tedy na mnou sledovaný vstupní signál.

5. Jakmile vstupní signál nastal, zobchodoval jsem jej. Mám v rámci svého money-managementu stanoveno maximální množství trhů, které můžu v jeden moment držet. Maximálně můžu v jeden moment držet 4 trhy.

A nyní již konkrétní obchody.

MO – Altria Group

vstup: 8.4.2015

cena: 51,40

analýza: Odraz od trendové linky, vstup na S/R

výstup: stále v obchodě, výstupní bod na ceně 53,03 (3% zisk)

MO

WR – Westar Energy, Inc.

vstup: 10.4.2015

cena: 38,71

analýza: Klasický swingový vstup, vzrůstající tendence, vstup nad trendovou linkou, dobré RSI

výstup: vstup teprve v pátek na close

WR

 

 

[feature_box_creator style=“1″ width=““ top_margin=““ bottom_margin=““ top_padding=““ right_padding=““ bottom_padding=““ left_padding=““ alignment=“center“ bg_color=““ bg_color_end=““ border_color=““ border_weight=““ border_radius=““ border_style=““ ]

Začínáte na burze?

Chcete se naučit obchodovat?

Chcete získat nový stabilní zdroj příjmu?

Pak je přímo pro Vás určen můj nový kurz obchodování na burze pro začátečníky!
V kurzu se naučíte vše potřebné pro Váš úspěšný start na finančních trzích.

product-design-table-white (1)

>>> ZAČÍT VYDĚLÁVAT NA BURZE <<<

[/feature_box_creator]