Ahojte, bohužel vzhledem k mých současným časovým možnostem, musím dočasně zastavit vysílání Trading show. Ovšem nebojte, v květnu opět začnu. V lepší kvalitě, v mé nové pracovně, se spoustou zajímavých (někdy i kontroverzních) burzovních témat.

Co mám tak důležitého na práci, že nemohu publikovat Trading show?

To nejdůležitější, kvůli čemu jsem se rozhodl na čas přerušit publikování Trading show je, že během následujícího měsíce (max. dvou) se chystám stěhovat do nového domu. Koupil jsem krásný dům a je kolem něj aktuálně hodně práce a příprav. V rámci burzy pracuji na rozšíření mé VIP MENTORING skupiny o další dva vzdělávací moduly (mechanické strategie a opce), toto zabere dost času, tak aby informace měli nejen bohatý obsah ale i skvělou formu. Vedle toho mi nějaký čas zaberou právě moji studenti, kterým se věnuji v rámci mentoringu. Vždy každému studentovi dávám maximum a rozhodně bych se nechtěl dostat do fáze, kdy bych je začal nějakým způsobem šidit. To raději nějakého studenta odmítnu, než abych mu nebyl schopen dávat 100%. Když k tomu přičtu i svůj vlastní trading a především svůj osobní život, tak se dostávám do obrovského časového pressu a musím něco odhodit. Víte kdo by měl stát na prvním místě vašeho žebříčku priorit? VY. Nikdy se nezanedbávejte na úkor ostatních!

Nebojte, na sociálních sítích a svém blogu www.burzaprokazdeho.cz budu aktivní pořád. Každý měsíc očekávejte reporty mého AOS, jednou týdně sem hodím analýzu mých obchodních příležitostí a obchodů (akcie, ETF, opce a AOS). Mám připraveny další díly seriálu EVOLUCE burzovního obchodníka www.burzaprokazdeho.cz/evoluce-burzovniho-obchodnika-1

K odběru se můžeš přihlásit ZDE: http://1url.cz/It26M
Trading show sleduj ZDE: http://1url.cz/JtEu5

Mějte se krásně a ať se Vám daří!