Pěkný den, natočil jsem pro Vás VIDEO rozbor mých 6 reálných obchodů, které jsem realizoval na svém živém obchodním účtu u Interactive brokers. Tyto obchody jsem prezentoval v uzavřené skupině, ve které učím své studenty jak ziskově obchodovat na burze. Jedná se o AKCIE, které obchoduji v rámci svého obchodního systému.

O jaké obchody (AKCIE) se jedná?

Jedná se o 6 akciových obchodů na trhu SBAC, ANTM, WWE, 2x ORLY a MRTX. Všechny tyto obchodní příležitosti jsem se svými studenty ve VIP skupině probíral live v reálném čase.

V tomto videu Vám ukážu:

  • proces výběru vhodných obchodních kandidátů
  • vstupní a výstupní techniky
  • proces řízení obchodu
  • práci s rizikem

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji AKCIE a ETF?

Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Jedná se o nejefektivnější styl obchodování vzhledem k vynaloženému času a vydělaným penězům. Swingové obchodování totiž denně zabere zhruba 15 minut a vydělat se jím dají nemalé peníze. Já osobně v rámci tohoto obchodního stylu cílím na roční zhodnocení 30-50%. Využívám technickou analýzu a jsem trendový obchodník. Obchoduji pouze do LONGU a mé obchody trvají pouze několik dní (v průměru 5 dní). Ztráty akceptuji, zisky nechávám růst. Nesázím vše na jednu kartu – diverzifikuji v rámci trhů.

Tolik ve zkratce o mém obchodním stylu, více info naleznete ZDE