Před sebou máte týdenní rekapitulaci obchodování mého obchodního systému na Swingové obchodování akcií a ETF.

V uplynulém týdnu #39 (24.9.2018 – 28.9.2018) jsem realizoval celkem 4 obchody: 2x ZISK, 1x BE, 1x otevřený obchod.

Pro své studenty v rámci uzavřené skupiny VIP Clubu jsem natočil video rozbor mých 4 reálných obchodů (všechno AKCIE), kdy tyto obchody jsem rovněž prezentoval v této uzavřené skupině, ve které učím své studenty jak ziskově obchodovat na burze. Abyste měli přehled, jak ve VIP Clubu obchodujeme, dávám Vám možnost nahlédnout pod pokličku mého obchodního stylu a tento týdenní přehled je veřejný.

Jedná se o AKCIE, které obchoduji v rámci svého obchodního systému. Jedná se o 4 akciové obchody na trzích ZEN, BURL, CVNA, BOOT. Konkrétní vstupy a výstupy, včetně řízení obchodu naleznete přímo ve videu. Tyto obchodní příležitosti jsem se svými studenty ve VIP skupině probíral live v reálném čase.

V tomto videu Vám ukážu:

  • proces výběru vhodných obchodních kandidátů
  • vstupní a výstupní techniky na dané akcii
  • proces řízení obchodu
  • práce s rizikem

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji?

Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Jedná se o nejefektivnější styl obchodování vzhledem k vynaloženému času a vydělaným penězům. Swingové obchodování totiž denně zabere zhruba 15 minut a vydělat se jím dají nemalé peníze. Já osobně v rámci tohoto obchodního stylu cílím na roční zhodnocení 30-50%. Využívám technickou analýzu a jsem trendový obchodník. Akcie obchoduji pouze do LONGU a mé obchody trvají pouze několik dní (v průměru 5 dní). Ztráty akceptuji, zisky nechávám růst. Nesázím vše na jednu kartu – diverzifikuji v rámci trhů.

Tolik ve zkratce o mém obchodním stylu, více info naleznete ZDE