Pěkný den, natočil jsem pro Vás VIDEO rozbor mých 2 reálných obchodů, které jsem realizoval na svém živém obchodním účtu u Interactive brokers. Tyto obchody jsem prezentoval v uzavřené skupině, ve které učím své studenty jak ziskově obchodovat na burze. Jedná se o AKCIE, které obchoduji v rámci svého obchodního systému.

O jaké obchody (AKCIE) se jedná?

Jedná se o 2 akciové obchody na trhu CRC a HES. Obě obchodní příležitosti jsem se svými studenty ve VIP skupině probíral live v reálném čase. Výpis z obchodního účtu přikládám níže.

Analýza 2 reálných obchodů 24.7.2018 (BURZA | AKCIE)

V tomto videu Vám ukážu:

* reálné výsledky na svém živém obchodním účtu u Interactive brokers * proces výběru vhodných obchodních kandidátů * vstupní a výstupní techniky * proces řízení obchodu * práce s rizikem

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji AKCIE a ETF?

Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Jedná se o nejefektivnější styl obchodování vzhledem k vynaloženému času a vydělaným penězům. Swingové obchodování totiž denně zabere zhruba 15 minut a vydělat se jím dají nemalé peníze. Já osobně v rámci tohoto obchodního stylu cílím na roční zhodnocení 30-50%. Využívám technickou analýzu a jsem trendový obchodník. Obchoduji pouze do LONGU a mé obchody trvají pouze několik dní (v průměru 5 dní). Ztráty akceptuji, zisky nechávám růst. Nesázím vše na jednu kartu – diverzifikuji v rámci trhů.

Tolik ve zkratce o mém obchodním stylu, více info naleznete ZDE