BEZPLATNÝ WEBINÁŘ

Moje pravidla úspěšného TRADINGU ​​​​​​​pro rok 2020

(pro obchodníky, kteří se chtějí posunout dál)

„Jak mi několik technik a konceptů, které používá pouze 10% všech obchodníků, pomohlo změnit NEZISKOVÝ trading na trading, kterým jsem začal KONZISTENTNĚ VYDĚLÁVAT…“

(a jak tyto techniky a koncepty můžete využít v roce 2020, dokonce i pokud jste úplný začátečník)

Co budu na WEBINÁŘI probírat

✔️ konkrétní techniky a koncepty technické analýzy, díky kterým jsem začal stabilně vydělávat

✔️ můj obchodní systém na akcie + moje reálné výsledky v roce 2019

✔️ věci, kterým budu v roce 2020 věnovat maximální pozornost

✔️ psychologické vychytávky + můj money-management

✔️ představení mého VIP Clubu

Základní informace

Kdy, kde a jak bude webinář probíhat?

Vysílání bude probíhat na webové stránce v určený termín, který najdete v registračním formuláři. Po přihlášení dostanete odkaz na vysílací stránku, kde bude probíhat webinář. Tedy jediné, co potřebujete je stabilní připojení k internetu a počítač nebo notebook. Doporučuji nesledovat webinář na mobilech nebo tabletech, zde by mohlo docházet k technickým problémům. Díky za pochopení.

Pro koho je webinář určen?

Ve vysílání se budu věnovat večem, které jsou využitelné napříč různými vývojovými stádii obchodníka. Tedy i pokud jste úplný začátečník, věřím, že si z webináře odnesete spoustu důležitých informací. Rovněž se zde budu věnovat i konkrétním pokročilejším technikám a konceptům, které sám v rámci svého obchodování využívám.

Jak dlouho bude webinář probíhat?

Na vysílání si vyhraďte tak hodinu až hodinu a půl Vašeho času. Mám v hlavě spoustu důležitých myšlenek, které bych Vám rád předal. Webinář nebude možné shlédnout ze záznamu a jednotlivé informace v něm uvedené na sebe navazují, takže doporučuji přijít včas a shlédnout celé vysílání.

Kolik stojí registrace na webinář?

Registrace na webinář je bezplatná.

2014-2019 © Petr Novák | Burza pro každého

Prohlášení o riziku: Všechny informace poskytované na webu burzaprokazdeho.cz jsou určeny výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Provozovatel serveru ani jeho autor není registrovaným brokerem či investičním poradcem ani makléřem. Jsou-li na stránkách zmiňovány konkrétní finanční produkty, komodity, akcie, forex či opce, jsou vždy a pouze za účelem studia obchodování na burze. Vydavatel serveru není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Burzovní obchodování a investování s finančními instrumenty je vysoce rizikové. Rozhodnutí obchodovat jednotlivé finanční instrumenty je odpovědností každého jednotlivce a jedině on sám nese za svá rozhodnutí plnou odpovědnost. Nikdy se nepouštějte do obchodů, jejichž podstatě plně nerozumíte. Pamatujte, že burza má svá pravidla, kterým je třeba porozumět, než začnu riskovat své vlastní peníze!