Pořebujete poradit? Kontaktujte mě:

+420 739 577 051 – petr.novak@burzaprokazdeho.cz

Objednávka členství ve VIP clubu

ANO! I já se chci naučit číst trhy a začít už konečně VYDĚLÁVAT:

Uvědomuji si, že svou registrací získám:

✔️přístup do uzavřené sekce se vzdělávacími materiály

✔️individuální osobní podporu

✔️přístup do LIVE roomu

✔️ všechny obchodní strategie, které v rámci svého obchodování využívám

Jsem rád, že jsem se rozhodl jít do toho s Tebou. Na internetu je podobných nabídek více, ale nevěřím jim. Po té co jsem se spálil s Grand Capital, kteří mě za 3 týdny připravili o 20 tisíc, jsem byl velmi obezřetný. Ve tvém případě ale vidím, že jsi v oboru skutečný profík a začínám opět vidět naději, že bych se to jednou mohl naučit. O víkendu jsem pročetl tvou burzou A-Z a myslím, že je to nejlepší škola, se kterou jsem se doposud setkal.

Jaroslav Šabatka - 2018

Ke spolupráci s tebou, resp. učení se u tebe jsem se rozhodla poté, co jsem sledovala nějakou dobu, co publikuješ na internetu a líbil se mi tvůj přístup a způsob myšlení. Očekávala jsem, že pochopím, jak funguje obchodování na burze a začnu sama obchodovat. Kurz je postaven dobře a srozumitelně, v jednoduchých krocích a plnění domácích úkolů, i když mě někdy nebavilo, nutí člověka si tu problematiku opravdu nastudovat. Oceňuji také psychickou podporu a průběžné konzultace v průběhu období obchodování na simulovaném účtu a v období přechodu na skutečný účet, a ráda bych ve spolupráci pokračovala, protože jsem teprve na začátku a ještě se mám hodně co učit. Určitě bych do toho šla znova a také tě mohu doporučit dalším případným zájemcům o spolupráci.

Helena Böhnischová - 2019

Do VIP klubu Burzy pro každého jsem vstoupil před půl rokem a s klidem můžu říct, že je to nejlepší rozhodnutí, co jsem zatím pro svůj tradingový rozvoj udělal. Posunul jsem z fáze „Absolutně nevím, jak začít“ do fáze reálného obchodování. Na internetu a v knihách je o tradingu šílené množství informací, ve kterých se dá velmi jednoduše ztratit. To neplatí o těchto kurzech.

Maximálně oceňuji Petrův individuální přístup a podporu. Kdykoli si nevím rady, v krátké době mi odpoví a vysvětlí vše, co potřebuji. Dále návaznost kurzů. Moc se mi líbí, že jsem na začátku nebyl puštěn do dalšího kurzu či lekce, dokud si Petr nebyl jistý, že aktuální lekci skutečně rozumím.

„Burzu pro každého“ doporučuji každému, kdo se v burzovním prostředí cítí stejně ztracen, jako jsem se cítil já. Bude mi potěšením s Petrem spolupracovat i nadále. Je to profesionál.

Daniel Macas - 2019