Swingové obchodování na burze – potvrzení přihlášení

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

Jsem rád, že jste se rozhodli stát členy mého projektu. Záleží pouze na Vás, zda se zapojíte aktivně nebo budete alespoň tiše sbírat inspiraci. Nijak se nezavazujete ;-) Tak nyní již pojďme na to!

Jak dokončit registraci do projektu?

  • přidejte se do skupiny na Facebooku (pokud nemáte FB účet nezoufejte -> založte si anonymní účet, kde nemusíte vkládat žádné fotky ani osobní údaje, tento bude sloužit pouze k naší komunikaci v rámci projektu, NÁVOD jak postupovat naleznete tady)

Na email Vám pošlu a do FB skupiny každý den zveřejním přehled sledovaných trhů a obchodních příležitostí, tak buďte prosím na příjmu, ať Vám nic neunikne. Pokud budu něco obchodovat, dám Vám vědět právě přes tyto dva informační kanály ;-)

[/text_block]

Nejnovější příspěvky na BLOGU

Kdo jsem

Jmenuji se Petr Novák a s obchodováním na burze jsem začal poměrně brzy ve svém věku 20 let, a přestože jsem ještě poměrně mladý, troufám si říct, že praktických zkušeností z daného oboru mám na svůj věk poměrně dost. Obchodování na burze se věnuji již více něž 8 let a pořád mě neskutečně naplňuje. Je mým koníčkem, mou láskou a již 3 roky hlavním zdrojem obživy.

Zajímá Vás jakým stylem obchoduji? Zabývám se swingovým obchodováním akcií. Swingové obchodováním je kompromisem mezi denním a pozičním obchodováním. Akcie a ETF obchoduji ručně a pomocí automatických obchodních systémů. Dále některé svoje strategie na akcie a ETF obchoduji pomocí opcí.