Chcete se během pár měsíců stát finančně nezávislý...

a bez práce pobírat pasivní příjem několik tisíc měsíčně?

Pokud nevíte, jak dosáhnout pasivního příjmu a stát se finančně nezávislým, pak právě nyní čtete možná ten nejdůležitější text, jaký jste kdy měli před sebou.

Řeknu Vám proč.

Ukážu Vám, jak získat pasivní příjem, a jak si zajistit životní standard a styl, o kterém jste vždycky jen snili.  

Na burze je 90% obchodníků neúspěšných. Těch zbylých 10% úspěšných obchodníků jsou ti, kteří mají k dispozici kvalitní nástroje a z toho důvodu dokážou sklidit veškeré zisky z celého trhu.

"Ukážu Vám, jak naučit peníze, aby pracovaly za Vás, a Vy tak mohli zažít nepopsatelný pocit úlevy a svobody."

Byznys obchodování na burze a z něho plynoucí pasivní příjem je v současné době na vzestupu. Nyní je jedinečná možnost využít této příležitosti a zařadit se mezi menšinovou skupinu ziskových obchodníků. (v USA si obchodováním na burze přivydělává každý druhý člověk)

Dobré příležitosti mají omezenou životnost.

Nečekejte až bude pozdě.

Jsem ochoten předat své know-how pouze omezenému počtu vážných zájemců. Jedná se o naprosto seriózní záležitost, a proto není dobré, aby ani jedna strana zbytečně ztrácela čas a síly.

Nehodlal jsem čekat na zázrak a po příležitosti, kterou nabízí burza, jsem okamžitě skočil. Nechtěl jsem jen koukat na to, jak ostatní využívají výhod byznysu obchodování na burze.

Znáte ten bolestivý pocit, kdy Vám příležitost doslova protéká mezi prsty?

Tak proč se právě nyní nepřidat mezi ty, kteří výhod burzy již využívají? K těm, kteří mají pasivní příjem a jsou finančně nezávislý. Tito lidé nemusejí chodit do práce, která je nebaví. Na světě jsou přeci důležitější věci, než trávit hodiny, dny, měsíce a roky v práci, která nás ubíjí.

Život je potom tak strašně jednoduchý. Nemuset se na ničím honit, je snem každého z nás! PENÍZE nejsou důležité... pro toho kdo je finančně nezávislý.

Pocit, když ležíte v létě u vody nebo v zimě lyžujete někde v Alpách, a přitom víte, že Vaše peníze samovolně rostou, je k nezaplacení.

Pasivní příjem je o možnostech, které nám dává

Ano, přiznávám, lidé kolem nás jsou hodně bojácní a bojí se riskovat. I já jsem byl v situaci, kdy mi rodiče, manželka a přátelé nevěřili. Mysleli si, že to nebude fungovat. O několik měsíců později jsem se před nimi mohl hrdě postavit a ukázat jim skutečný důkaz, že to FUNGUJE!

V roce 2006 jsem na burze začínal s obchodním účtem o velikosti 100000 Kč. Tehdy to byla částka, kterou jsem si nemohl dovolit ztratit. Byl jsem čerstvě zaměstnán a o pasivním příjmu jsem zatím jen snil. V současné době mi moje automatické obchodní systémy vydělávají 15000 Kč měsíčně bez jakéhokoliv mého přičinění.

Ptáte se, jak jsem dokázal dosáhnout pasivního příjmu obchodováním na burze?

Jak jsem již řekl, před pár lety jsem o pasivním příjmu jen snil. Musel jsem projít obrovskou cestu k tomuto bodu. Tato cesta nebyla snadná a mnohdy i bolestivá. Finančně nezávislým jsem se nestal ze dne na den. Trvalo mi to pár let.

Musel jsem se vzdělávat a zdokonalovat. Musel jsem platit drahé tuzemské i zahraniční kurzy a různé obchodní programy. Stálo mě to také spousty peněz. Ale již dnes vím, že tato časová i finanční investice stála za to. Vynaložené peníze se mi vrátili již po několika měsících.

Máte dvě možnosti, jak dosáhnout pasivního příjmu na burze:

 • Buď se vydáte cestou, kterou jsem absolvoval já, ale výsledek je zde nejistý.
 • Nebo využijete možnosti, kterou Vám nyní nabízím, ušetříte spoustu času a peněz. Začnete používat ověřené postupy, které mi zajišťují pasivní příjem.

Svého pasivního příjmu dosahuji pomocí automatických obchodních systémů. Jsou to programy obsahující veškeré know-how, potřebné k vydělávání na burze

Otázka je nyní prostá.

Líbí se Vám tento přístup?

Co získáte:

 • funkční automatický obchodní systém (pasivní příjem)

 • kompletní servis (otevření obchodního účtu, administrace, monitoring)

 • technická podpora po celé období spolupráce

 • exkluzivní obchodní účet přímo v budově největší světové burzy v Chicagu

A teď je řada na Vás!

Zajímá Vás, jak to celé probíhá?

 • automatický obchodní systém nevyžaduje žádnou pozornost
 • automatický obchodní systém obchoduje zcela sám
 • automatický obchodní systém se přizpůsobuje aktuálním tržním podmínkám
 • automatický obchodní systém je chráněn proti nenadálým tržním kolapsům
 • pravidelně je Vám zasílán výpis z obchodního účtu
 • kapitál na obchodním účtu je Vám kdykoliv k dispozici

příležitost, která se nebude opakovat!