Začněte už konečně vydělávat!

Individuální coaching pod vedením profesionálního burzovního obchodníka s mnohaletými zkušenostmi z reálného obchodování na burze

Pro koho je můj individuální coaching určen?

 • Začínající obchodníky

  kteří chtějí efektivně nastartovat svou obchodní kariéru

  kteří se chtějí vyhnout slepým uličkám a raději se vydat ověřenou funkční cestou

   

 • Pro stagnující obchodníky

  kteří se chtějí konečně pohnout s místa

  kteří chtějí konečně začít vydělávat

"Obchodování na burze není riskantní. Riskantní je nemít věci pod kontrolou."

V rámci individuálního coachingu se budeme věnovat

 • strategii

  nezbytné předpoklady k ziskovému obchodování, komplexní know-how, jak správně číst trhy, a jak vydělávat

 • psychologii

  psychologické aspekty obchodování, jak pracovat s vlastní hlavou, aby mi nebránila v obchodování, konkrétní postupy

 • aplikaci do praxe

  společné živé obchodování, každodenní rozbory Vašeho obchodování, odstranění Vašich chyb a nedostatků

Jak obchoduji já, a co Vás také naučím

 • kdy obchodovat a kdy naopak neobchodovat
 • kam se ceny v jistou chvíli s největší pravděpodobností pohnou
 • jak dlouho se bude cena s největší pravděpodobností hýbat naším směrem
 • co dělat pro to, abych se nebál vstoupit do obchodu
 • co dělat pro to, abych se nebál v obchodě zůstat

Jak individuální coaching probíhá?

 • V rámci naší první schůzky stanovíme plán Vaší cesty. Mám univerzální osnovu, ovšem detaily je potřeba přizpůsobit Vašim dosavadním zkušenostem, požadavkům a možnostem.
 • Teoreticky Vás připravím na další cestu. Předám Vás své know how a nabité praktické zkušenosti.
 • Předám Vám svůj obchodní plán, který přizpůsobíme Vaší povaze, tak abyste byl schopen jej bez problémů aplikovat v reálných podmínkách trhu.
 • Jako poslední krok bude aplikace nabytých informací do praxe. Tento krok trvá 3 měsíce. Po tuto dobu budeme v každodenním kontaktu, kdy budeme pracovat s reálnými trhy. Budu s Vámi sdílet své vlastní obchodování, pravidelně dávat k dispozici mé obchodní tipy a tak vše budete moci reflektovat se svým vlastním postupem. Budeme postupně eliminovat chyby, které děláte.

Můj příběh

Zajímá Vás, jaké byly mé začátky v obchodování? Začal jsem poměrně brzy ve svém věku 20 let, a přestože jsem ještě poměrně mladý, troufám si říct, že praktických zkušeností z daného oboru mám na svůj věk poměrně dost. Obchodování na burze se věnuji již více něž 8 let a pořád mě neskutečně naplňuje. Je mým koníčkem, mou láskou a již 3 roky hlavním zdrojem obživy.

Jmenuji se Petr Novák

Zajímá Vás, jaké byly mé začátky v obchodování? Začal jsem poměrně brzy ve svém věku 20 let, a přestože jsem ještě poměrně mladý, troufám si říct, že praktických zkušeností z daného oboru mám na svůj věk poměrně dost. Obchodování na burze se věnuji již více něž 7 let a pořád mě neskutečně naplňuje. Je mým koníčkem, mou láskou a již 2 roky hlavním zdrojem obživy. Jenomže každá láska s sebou čas od času nese i trápení a bolest. Na začátku své kariéry jsem se téměř 3 roky plácal na místě a nevydělal ani vindru. Toto období střídaly pocity štěstí a zároveň beznaděje, kdy na jednu stranu jsem objevil něco, co mě dokonale naplňovalo, ovšem na stranu druhou, čím více jsem si přál uspět, tím více se mi to nedařilo.

Proč jsem vůbec začal obchodovat na burze? Jednoduše proto, že jsem chodil do práce, která mě nebavila a hledal jsem za ni náhradu. Nakonec jsem v této práci vydržel ještě dalších 5 let, než jsem si mohl dovolit z ní odejít a spolehnout se pouze na trading (jak se obchodování na burze říká). Vedle toho jsem dálkově studoval vysokou školu se zaměřením na finance a ekonomii. Finance mě bavili odjakživa, takže tento obor pro mne byla jasná volba. Měli jsme tam předmět, kde jsme se učili, jak analyzovat společnosti na základě jejího hospodaření a jak číst její ekonomické výkazy (této analýze se říká fundamentální). Tady jsem se tedy poprvé setkal s burzou. Vše jsem okamžitě začal aplikovat do praxe a zkoušet na vlastní kůži. Naštěstí jsem velmi rychle zjistil, že většina z toho, co nás na škole učili, je v praxi nepoužitelná. Navíc fundamentální analýza, jako taková, není nic pro mě. Pak jsem ale uviděl burzovní graf. HEUREKA! Místo toho, abych se snažil přijít na to, které společnosti jsou dobré, a které špatné, jsem začal sledovat, kde obchoduje většina. Místo toho, abych soupeřil s těmi, kteří hýbou trhem, jsem se rozhodl, že je budu následovat. A to je přesně to, co nám umožňuje technická analýza.

A tak jsem tedy začal prohlížet burzovní grafy, studovat odborné knihy. Absolvoval jsem 3 vzdělávací semináře a individuální coaching pod vedením zahraničního profesionálního obchodníka, a po několika tisících hodinách studia a živého obchodování, spousty bezesných nocí a i spousty investovaných a ztracených peněz, jsem konečně našel klíč, který mi otevřel dveře ke konzistentním profitům na burze. Ovšem tato má cesta byla jako jízda na horské dráze. Chvíli jsem byl nahoře, chvíli zase dole. Věděl jsem, že dělám dokola pořád jedny a ty samé chyby, ale neuměl jsem tyto chyby pojmenovat. Dnes už to vím. A s Vámi se o tato má zjištění podělím. Za prvé si sundejte růžové brýle a přestaňte být chamtiví. Obchodování na burze je ve své podstatě jednoduché, ale není snadné. Vydělávat na burze může každý, ale ne každý to také dokáže. Ne každý má totiž dostatek sebekázně, která je pro úspěch na burze klíčová. Odhoďte své ego stranou a nebojte se udělat si věci co nejjednodušší, vždyť přeci víte, že v jednoduchosti je síla. Tak se tím i řiďte.

Co Vás to bude stát?

Individuální coaching, který poskytuji svým studentům, je samozřejmě placený. Jedná se totiž o vysoce nadstandardní službu. Cena za individuální coaching reflektuje hodnotu předávaných informací a mého vlastního know-how. Služba je určena těm, kteří mají o obchodování na burze skutečný zájem.

arrow

Napište mi sem pecan.novak@gmail.com a domluvíme se na dalším postupu