První společný úspěch :-)

Vše proběhlo v nejlepším pořádku. V nejbližších chvílích by Vám na mail měly dorazit faktury a následně i přístupové údaje pro členskou sekci kurzu Burza pro každého od A do Z.

Mám pro Vás návrh...

Vidím, že to myslíte s obchodováním na burze opravdu seriózně, a proto jsem ochoten, v případě Vašeho zájmu, se Vám věnovat nějaký čas více individuálně.

 

Taky jsem si tím prošel

Sám jsem si ve svých začátcích prošel situacemi, kdy jsem potřeboval radu a pomoc někoho zkušenějšího. Potřeboval jsem nestranný pohled profesionála. Vím, jaké to je být v začátcích sám, a proto, Vám nabízím svou pomoc.

Individuální coaching

Co takhle kdybychom se, až kompletně absolvujete celý kurz, potkali několikrát na Skypu nebo osobně (záleží na domluvě)? Prokonzultovali bychom nejasnosti, které ohledně obchodování na burze máte, a nabyté znalosti bychom aplikovali v reálných trzích.

Cena

Nabízím Vám balíček 10 hodinových konzultací za cenu 6000 Kč. Jedná se již o individuální přístup a cena reflektuje hodnotu předávaných informací a know-how. Za hodinovou konzultaci si normálně účtuji 1600 Kč, takže jako absolvent kurzu máte možnost ji získat za zvýhodněnou cenu.

Mám zájem o individuální coaching

V mezičase, pokud chcete o burze, investování a obchodování na kapitálových trzích dozvědět více, mrkněte na můj blog. Naleznete zde spoustu zajímavých informací a článků.

Připojte se ke mně na sociálních sítích

a získejte mnohé výhody: